Полюхович Олена Іванівна

Невролог
Викликати додому
Чому я працюю лікарем? Напевно, це був мій підсвідомий вибір професії, адже в дитинстві я обожнювала гратись в лікаря. Коли в школі прийшов час обирати університет для вступу, то без вагань моїм вибором став медичний. Шлях до звання лікар, розпочато. На 4 курсі я закохалась в неврологію і зрозуміла, яку спеціалізацію хочу мати в майбутньому. Для мене, бути лікарем неврологом, це - про багатогранність клінічних кейсів кожного пацієнта, про діагностику, про комунікацію з хворими, про задоволення від досягнутого результату лікування.

Немає відгуків

• 2016-2022 - Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, спеціальність: “Медицина"
  • 2022-2024 - інтернатура Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця/КНП "Олександрівська клінічна лікарня м.Києва" спеціальність: "Неврологія"

Лікар-невролог надає послуги

• Консультація невролога
  • Консультація невролога англійською мовою
  • Повторна консультація невролога (в межах одного випадку)
  • Повторна консультація невролога англійською мовою (в межах одного випадку)
  • Онлайн консультація невролога
  • Онлайн консультація невролога англійською мовою
  • Люмбальна пункція

Лікар-невролог займається лікуванням захворювань

• Головного біль різного генезу (головний біль напруги, мігрень)
  • Біль в спині
  • Гострі та хронічні порушення мозкового кровообігу
  • Запаморочення різного генезу
  • Полі- та мононейропатії різного генезу
  • Герпетичний гангліоні
  • Невропатія лицевого нерва
  • Невралгія трійчастого нерва
  • Хвороби, що спричиняють порушення нервово-м'язевої передачі (міастенія)
  • БАС
  • Когнітивні порушення
Додаткова інформація
  • 2020 - І місце в секції «Внутрішня медицина» на Міжнародній конференції «Annual Young Medical Scientists Conference»
  • 2020 - постерна доповідь на 7th Congress of the European Academy of Neurology
  • 19-22 June 2021 з роботою на тему: «Prevalence and severity of headache in medical students during quarantine due to COVID-19» з публікацією тез в Abstracts of the 7th Congress of the European Academy of Neurology. – European Journal of Neurology. – Vol. 28. (Suppl.1), June 2021. – P. 485.
  • 2023 - Публікація в журналі "Український медичний часопис»: «Макроглобулінемія Вальденстрема: загадка одного клінічного випадку». Посилання: https://umj.com.ua/uk/publikatsia-249213- makroglobulinemiya-valdenstrema-zagadka- odnogo-klinichnogo-vipadku