Гриневич Наталія Олександрівна

Акушер-гінеколог
лікар першої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних патологій. Здійснює прийом дітей з 14 років та дорослих. Виконує встановлення та видалення внутрішньоматкової спіралі, установку контрацептивного кільця. Проводить біопсію шийки матки. Лікує клімакс, ендометріоз, молочницю, вульвовагініт та інші хвороби.

Немає відгуків

• 2010-2016 рр. — Харківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа», за держзамовленням.
  • 2016-2019 рр. — Інтернатура. Заочна база — Комунальне некомерційне підприємство «Пологовий будинок» Рівненської міської ради, м. Рівне.
  • Очна база — Тернопільський національний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського, Навчально-науковий інститут післядипломної освіти, кафедра «Акушерства та гінекології».
  • За час інтернатури працювала у відділеннях: патології вагітності, пологовому відділенні, консервативної гінекології, оперативної гінекології.
  • 2019 р. — отримала сертифікат із присвоєнням кваліфікації лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Акушерство та гінекологія».

• 2018 р. — Навчальний семінар "Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги".
  • 2019 р. — Науково-практичний майстер-клас. "Вагінальна BEAUTY- концепція в практиці лікаря: від теорії до глибинної практики". (м. Київ).
  • 2020 р. — ТУ "Кольпоскопія та патологія шийки матки" (з елем. ДН).
  • 2020 р. — ІІІ-й Міжнародний конгрес "Репродуктивне здоров'я: мультидисциплінарний підхід в безперервному професійному розвитку лікарів".
  • 2020 р. — Майстер-клас з он-лайн трансляцією "Гормони та здоров'я жінки".
  • 2020 р. — Он-лайн семінар на тему "Професійний розвиток лікарів-акушерів-гінекологів під час пандемії", (Тривалість заходу з 11.00 до 17:30 год. Сертифікат №313).
  • 2020 р. — ГС «Міжнародна Академія Сучасної Медичної Освіти». Закінчила семінар-тренінг з відпрацюванням практичних навичок «Гістероскопія» (Сертифікат №0059).