Сторінка 2. Гінекологи в Кривому Розі

Лилия
Быстро провела осмотр и доступно рассказала о выявленной проблеме.
09 серпня '16 г.
Марта
Під час вагітності були важкі моменти, але лікарка мені допомогла іх подолати. Дякую
03 липня '16 г.
Искреннее спасибо ей. Помогла вовремя выявить и решить проблемы со здоровьем.
25 травня '16 г.
Тетяна
Лікарка уважна, приємна, багато знає.
02 вересня '16 г.
Маша
Консультировалась по поводу приема гормональных противозачаточных. Все объяснила мне на пальцах.
01 серпня '16 г.
После первых родов меня почистили так ,что не предохраняет я 10 лет не могла забеременеть. После небольшого курса лечения которое прописала Светлана Васильевна случилось чудо!!! Все получилось! Спасибо вам огромное!
27 грудня '17 г.
УЗД-фахівець, гінеколог
УЗД-фахівець Дунаєва Наталя Павлівна проводить ультразвукові дослідження різної складності і займається розшифровкою отриманих результатів. Проводить консультацію пацієнтів з питань підготовки до проходження УЗД, і безпосередньо самої УЗ-діагностики. За допомогою ультразвуку обстежує органи черевної і забрюшної порожнини, органи малого тазу. Проводить УЗД матки і молочних залоз, виявляючи відхилення в роботі жіночої статевої системи. Виявляє пухлини (злоякісні і доброякісні), поліпи, фіброми, гематоми та інше. Досліджує м'які тканини людини з подальшою рекомендацією щодо їх обстеження і лікування. Проводить лікування запальних захворювань різної локалізації. Надає рекомендації щодо виявленого захворювання.
Кривий Ріг вул. Ухтомського, 5 А
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог Магденко Ірина Борисівна спеціалізується на лікуванні жіночих захворювань, плановому огляді жінок, зборі анамнезу, постановки діагнозу і проведенні лікування. Консультує щодо скарг пацієнток, які прийшли на прийом. На прийомі бере гінекологічний мазок і направляє його на лабораторні клінічні дослідження. Проводить лікування хвороб матки, маткових труб, яєчників. Спеціалізується на лікуванні захворювань шийки матки та запальних інфекційних патологій. Здійснює гіперстимуляцію яєчників. Спостерігає вагітних на всіх термінах, проводить планові консультації. Приймає пологи.
Кривий Ріг вул. Криворіжсталі, 2