Горбенко Людмила Миколаївна

Дерматолог, Косметолог
Лікар-дерматолог та косметолог проводить консультації пацієнтів щодо стану здоров'я шкіри і правил догляду за обличчям і тілом. Горбенко Л.М. допомагає у вирішенні проблем папілом, проводячи їх видалення лазером, а також проводить процедуру видалення врослого нігтя. Лікар надає послуги косметичного пілінгу і масок, що омолоджують, за допомогою сучасних методик позбавляє від купероза, наслідків акне та інших шкірних проблем.

Людмила Николаевна опытный врач и приятный в общении человек, рекомендую.
Антон
Отличный и опытный врач с большим стажем.Не раз обращался по разным вопросам и всегда получал квалифицированную консультацию и помощь
Быстро поставила правильный диагноз ребёнку.
Помогла избавиться от вросшего ногтя. Теперь все нормально.
Александра
04 квітня '23р.
Замечательный специалист. Рекомендую

• 1977 р.- Тартуський державний університет за спеціальністю "лікувальна справа".
  • 1978 р. - інтернатура на базі Тартурського міського КВД за спеціальністю "дерматологія та венерологія".

• 1978 р. - курси підвищення кваліфікації за спеціальністю "дерматології та венерологія" на базі Тартуського Державного Університету.
  • 1979 р. - курси лабораторної діагностики гонореї та трихомоніазу в м. Москва (ЦКВІ).
  • 1983 р. - курси первинної спеціалізації на базі Тбіліського Національного Університету за спеціальністю "дерматології та венерологія".
  • 1984 р.— присвоєна друга кваліфікаційна категорія.
  • 1986 р. - участь у VII всесоюзному з'їзді дерматовенерологів м. Ставрополь.
  • 1987 р.- навчання малоінвазивної хірургії одного дня на базі ХКЛ, м. Кривий Ріг, кріохірургія, електрокоагуляції.
  • 1988 р. - курси тематичного удосконалення лікарів в м. Київ на базі ДІДУЛ.
  • 1989 р. - присвоєно першу кваліфікаційну категорію.
  • 1996 р. - навчання радіохвильової хірургії на базі ХКЛ м. Кривий Ріг, кріохірургія, електрокоагуляція.
  • 1996, 2001, 2006, 2011, 2014 рр.- курси удосконалення лікарів за спеціальністю «дерматологія і венерологія», м. Донецьк на базі ДМУ ім. Горького.