Уролог-андролог в Харкові

Дмитрий
Внимательный и чуткий доктор. Лечащий деликатные проблемы. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Денис
У уролога я впервые был. Повезло мне, что попал на прием к Павлюку. Понравилось, что Вадим Николаевич умент корректно вести себя с пациентом, а по лечению вообще вопросов нет. Помог мне без проблем.
01 березеня '17 г.
Валентин
Рекомендую. Хороший специалист.
13 жовтня '16 г.
Стас
Отличный специалист, помагает многим.
07 листопада '16 г.
Уролог, Андролог
Лікар-уролог і андролог вищої категорії кваліфікації спеціалізується на лікуванні хвороб чоловічої статевої системи. Діагностує такі недуги, як простатит, цистит, аденому простати. Призначає відповідну терапію. Практикує медикаментозне і операбельний лікування. Лікує пацієнтів з ЗПСШ. Спостерігає хворих хронічними недугами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Сексолог, Уролог-андролог
Доктор Мацевітий Володимир Володимирович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії, займається лікуванням в області андрології, урології, сексопатології. Проводить терапію еректильної дисфункції, чоловічого безпліддя, розладів сім'явиверження. Виконує огляд і консультації пацієнтів, призначає терапію простатиту, порушень сечостатевої системи, статевого безсилля, енурезу, уретриту, психогенної імпотенції.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Андролог, уролог
Спеціаліст в області андрології і урології вищої категорії, має вчений ступінь кандидата медичних наук. Доктор працює з російськомовними і з англомовними пацієнтами. У широкий спектр його послуг входить терапія чоловічих захворювань статевих органів, порушень юнацького статевого дозрівання, консультації та лікування чоловіків і жінок з хворобами нирок і сечовивідних шляхів. Радзієвський А. В. також спеціалізується на чоловічий інтимної пластиці.