Радзієвський Анатолій Васильович

Андролог, уролог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Спеціаліст в області андрології і урології вищої категорії, має вчений ступінь кандидата медичних наук. Доктор працює з російськомовними і з англомовними пацієнтами. У широкий спектр його послуг входить терапія чоловічих захворювань статевих органів, порушень юнацького статевого дозрівання, консультації та лікування чоловіків і жінок з хворобами нирок і сечовивідних шляхів. Радзієвський А. В. також спеціалізується на чоловічий інтимної пластиці.

Илона
Огромное спасибо за помощь, оказанную моему ребенку!
Денис
Спасибо за помощь в столь интимном вопросе. Теперь я чувствую себя полноценным мужчиной.
Леонид
Как только начинается осень , так вспоминал о полюлеме. В этом году в течении двух месяцев пролечился. И так радостно стало. Спасибо вам.

• 1985 р. — Луганський державний медичний університет (ЛДМУ), медичний факультет, спеціальність «Лікувальна справа»;
  • 1986 p. — Інтернатура за фахом «Урологія» на базі ЛДМУ;
  • 1991 р. — Аспірантура за спеціальністю «Урологія», захист кандидатської дисертації на базі Львівського національного медичного університету (ЛНМУ) ім. Д. Галицького;
  • 1991 р. — Інтернатура за фахом «Хірургія» на базі ЛНМУ ім. Д. Галицького.

• Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації на базі клінік Харкова, Києва і Москви.