Сторінка 4. Терапевти в Харкові

Наблюдаемся у нее всей семьей и горя не знаем)) Прекрасный терапевт, всегда знает что делать, как лечить или к кому направить)
06 січня '17 г.
Благодарю ее за помощь
24 серпня '16 г.
Любовь
Очень внимательный специалист, прекрасный диагност
20 лютого '18 г.
Александра Анатольевна
У меня самый лучший терапевт. С чем бы я к нему не обратилась, то ли с насморком, то ли с желудочными проблемами, он всегда отнесется к моим жалобам очень внимательно и максимально ответственно. Не пропустит ничего. Всегда даст правильные назначения и дельный совет. С Дмитрием Николаевичем мне спокойно за свое здоровье.
21 березеня '17 г.
Татьяна Ещенко
Знаю Кожемяку не один год. Ставит диагнозы и лечит очень добросовестно. Все по-существу, ничего лишнего. Недавно прихватил мочевой. Быстренько Дмитрий Николаевич подобрал мягкие препараты, учел проблемы с желудком. Всего за неделю снял острую фазу.С тех пор цистит меня больше не мучает.
10 березеня '17 г.
Мне врач очень понравился. Помог справиться с заболеванием, которое мучило меня уже несколько лет. Рекомендую.
19 червеня '16 г.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-08
Харків пр-т Героїв Харкова, 257 м.Дворець спорта51
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Проводить профілактичні медичні огляди. Займається оформленням лікарняних листів та довідок. Лікує ГРВІ, грип, бронхіальну астму та бронхіт, тонзиліт, отит, шкірні висипання, холецистит, аритмію та гіпертонічну хворобу.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Терапевт-кардіолог
Лікар займається профілактикою, діагностикою, лікуванням та реабілітацією пацієнтів кардіологічного та терапевтичного профілів, застосовує у лікуванні сучасні та ефективні методики.
Терапевт, кардіолог
Доктор Дубова Світлана Олексіївна працює терапевтом, кардіологом, має 17-річний стаж, вищу категорію. До компетенції лікаря входить проведення діагностики і терапії захворювань серцево-судинної системи. До доктора звертаються з гіпертонічною, ішемічну хворобу, інфаркт міокарда, різними порушеннями кардіального ритму, кардіоміопатією, ендокардитом.
Кардіолог, терапевт
Специализируется на диагностике, лечении заболеваний сердца и сосудов, а также общего состояния пациента.
Викликати лікаря додому
Надає консультативний прийом, зняття і розшифровка ЕКГ, ведення хворих у денному стаціонарі, виїзд додому.
Терапевт
Профілактика, діагностика та лікування захворювань терапевтичного профілю.
Викликати лікаря додому
Діагностика та лікування внутрішніх хвороб, комплексне підтримання здоров'я пацієнта, зняття і розшифровка ЕКГ.
Викликати лікаря додому
Ведення пацієнтів терапевтичного профілю і суміжних спеціальностей. Амбулаторний прийом проводить з використанням сучасних методів діагностики, лікування та профілактики.
Алерголог, терапевт
Веде амбулаторний прийом пацієнтів з різного виду алергічними реакціями, займається лікуванням, профілактикою, діагностикою причин виникнення захворювань.