Сторінка 5. Лікарі в Харкові (метро Левада)

Дарина
Я вже у досить літньому віці. І з часом все частіше почала хворіти. реагую на зміни погоди, постійно підвищується артеріальний тиск. Змінила дуже багато лікарів, зазвичай трапляються хамовиті та не дуже хороші спеціалісти. Але одного разу потрапила на прийом до Тетяни Анатолівни. Хочу підмітити що вона вирізняється з поміж інших своїм професіоналізмом та уважним ставлення. Тепер буду звертатися лише до неї.
02 січня '20 г.
Артем
К Оксане Юрьевне раз в год хожу на УЗИ брюшной полости. Данная процедура необходима, поскольку я два года назад перенес операцию на желудке. Специалист всегда тщательно выполняет осмотр и быстро выдает заключение. Меня все устраивает.
31 грудня '19 г.
УЗД-фахівець
УЗ-Диагностик Зімовченко Оксана Юріївна проводить церквікометрію, фолікулометрія. За допомогою ультразвукового дослідження діагностує таки органи, як щитоподібна залоза, жовчний міхур, наднирники, селезінка, печінка, нирки, сечовий міхур і ін. Проводить УЗД суглобів, м'яких тканин, серця. Надає послуги доплерографії.
Кардіолог, терапевт
Специализируется на диагностике, лечении заболеваний сердца и сосудов, а также общего состояния пациента.
Невропатолог
Лікар невропатолог першої категорії. Спеціалізується на лікування радикуліту, епілепсії, мігрені, невриту, вегетосудинної дистонії, прострілу і ін.
Пульмонолог, фтізіатр
Записатися на прийом12 онлайн записів
Гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Яценко Валентина Миколаївна займається лікувальною діяльністю, що стосується гінекологічних захворювань. Проводить регулярний медичний огляд, консультує жінок щодо здоров'я зовнішніх і внутрішніх статевих органів. Спеціалізується в діагностиці ультразвуковим апаратом, досліджує органи малого тазу, молочні залози. Проводить обстеження вагітних, фіксує інформацію про зростання, розвитку плода, оцінює можливі ризики, патології.
Гастроентеролог
Записатися на прийом3 онлайн записи
Нейрохірург
Лікар спеціалізується в області нейрохірургії. Приймає пацієнтів із захворюваннями центральної та периферичної нервової системи. Лікує пухлини, запальні патології, гідроцефалію, дегенеративні захворювання та судинні хвороби. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Флеболог, хірург, сосудистый хирург
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Отоларинголог
Записатися на прийом2 онлайн записи
Уролог
Молодий і перспективний спеціаліст. Пацієнти відмічають чуйність лікаря, його уважне ставлення до вирішення медичних питань.
Записатися на прийом7 онлайн записів