Лікарі ортопеди в Харкові (метро Проспект Гагаріна)

Иван
Обследовался у врача после перенесенного инсульта. Общение с пациентом, назначенное лечение — все на высшем уровне. Рекомендую.
27 липня '16 г.
Невропатолог
Лікар невропатолог, займається лікуванням порушень кровообігу (мозкового), хвороб нервової системи, вегетативної дисфункції, болі в суглобах і спині. Закінчила Харківський національний медичний університет.
Ревматолог
Анна Романесовна є висококваліфікованим фахівцем в галузі ревматології. Приймає з наступними захворюваннями: ревматоїдний артрит, остеоартрит (артроз), реактивний артрит, подагра, псоріатичний артрит, неуточнений артрит, запальні спондилоартрити, постінфекційний артрит, системний червоний вовчак та інші.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-01
Невропатолог
Лікар невропатолог першої категорії. Спеціалізується на лікування радикуліту, епілепсії, мігрені, невриту, вегетосудинної дистонії, прострілу і ін.
Травматолог
Викликати лікаря додому
Досвідчений лікар, уважний до проблем пацієнта. Олексій Петрович є постійним членом Харківського обласного товариства ортопедів-травматологів, регулярно підвищує кваліфікацію на профільних семінарах.
Записатися на прийом4 онлайн записи