Сторінка 2. Наркологи в Харкові

Владлена
Около года посещала сеансы врача, очень довольна результатом.
14 серпня '16 г.
Маша
СПАСИБО СПАСИБО СПАСИБО ЗА ПОМОЩЬ! СПасли нашу семью!!!
13 серпня '16 г.
Сергей
Очень ответственный и тактичный доктор.
12 червеня '16 г.
Вика
Грамотный специалист
09 листопада '16 г.
Константин
Многие обращаются к Анатолию Филипповичу, когда другие врачи опускают руки. И могу вас заверить у него безнадежных ситуаций не бывает – сами убедились.
23 серпня '16 г.
Думаю, что если бы не Артемчук я уже потеряла бы свою дочь. Его колоссальны врачебный опыт, настойчивость помогли нам справиться с алкогольной зависимостью.
02 серпня '16 г.
Токсиколог, анестезіолог
Лікар займається очищенням крові апаратними методами (дискретний плазмаферез, апаратний плазмаферез, гемосорбція, плазмоліфтінг, ультрафіолетове опромінення крові). Успішно лікує бронхіальну астму, ХОЗЛ, псоріаз, ревматоїдний артрит, цироз печінки, системні васкуліти, подагру, інфекції сечовивідних шляхів та патологічний клімакс.
Записатися на прийом7 онлайн записів
Нарколог
Доктор Кіос Олексій Вікторович спеціалізується в області наркології. Надає послуги з корекції ваги, діагностики та лікування наркоманії, алкоголізму.
Нарколог
Лікар спеціалізується в області наркології. Надає допомогу пацієнтам з алкогольною залежністю, лікує наркотичну залежність. Для кожного пацієнта розробляє індивідуальну схему лікування. В роботі використовує сучасні та традиційні методики.