Благо, медичний центр здоров'я та краси

4.4
Пн — Пт: 08:00-18:00 Сб: 08:00-16:00 Н: 08:00-16:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Медичний центр здоров'я та краси «Благо» надає допомогу пацієнтам з алкогольною та наркотичною залежностями. Клініка працює в тісному контакті з лікувальними установами іншого профілю, а також з наркологічними реабілітаційними центрами.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Благо, медичний центр здоров'я та краси, вартість послуг:

• Наркологічна консультація первинна (наркотична або алкогольна залежність) безкоштовно
  • Консультація нарколога по алкогольної залежності 200
  • Детоксикація анти-наркотична в умовах денного стаціонару. 1 курс, пакет 1 800
  • Детоксикація анти-наркотична в умовах денного стаціонару. 1 курс, пакет 2 950
  • Детоксикація анти-наркотична в умовах денного стаціонару. 1 курс, пакет 3 1 200
  • Програма замісної підтримувальної терапії препаратами метадонової групи, 30 к.д. 3 700
  • Програма замісної підтримувальної терапії препаратами метадонової групи, 7 к.д. 990
  • Програма замісної підтримувальної терапії препаратами бупренорфенової групи, 30 к.д. 4 700
  • Програма замісної підтримувальної терапії препаратами бупренорфенової групи, 7 к.д. 1 200
  • Детоксикація анти-алкогольна в умовах денного стаціонару, 1 курс, пакет 1 500
  • Детоксикація анти-алкогольна в умовах денного стаціонару, 1 курс, пакет 2 700
  • Детоксикація анти-алкогольна в умовах денного стаціонару, 1 курс, пакет 3 1 000
  • Участь в групах самодопомоги для пацієнтів з наркозалежністю безкоштовно
  • Участь в групах самодопомоги для родичів наркозалежних безкоштовно
  • Комплекс кодування від алкоголю від 2 000

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Аноним
Спасибо огромное за предоставленную помощь. Врач Гапонов В.В.-врач с большой буквы. Услуги на высшем уровне.
Аноним
Самым важным для меня была анонимность по некоторым причинам, мне её предоставили, за что я очень благодарен. Медицинские сопровождение высококлассное. Два в одном, так сказать, рекомендую
К.Р.
Когда мама меня впервые положила в больницу это был шок, тк о моей проблеме узнали все, мне пришлось уволится с работы из за постоянного булинга, пить в итоге я так и не бросила. Спасибо огромное Медицинскому центру здоровья и красоты Благо, они вернули мне веру в жизнь и уверенность в себе. Женский алкоголизм излечим!
Не нахожу слов выразить благодарность доктору Поминовой В.А. Спасла моего брата от верной гибели, дошло дело уже галлюцинаций и бреда, так называемая “белая горячка”. Огромное спасибо за профессиональную помощь!
Юрий О.
Когда нужно срочно быть в форме все средства хороши, я человек публичный. всё время на виду, но как то увлёкся лёгкими наркотиками и алкоголем, на лице появилась страшная сыпь, пришлось даже пользоваться косметикой, в итоге я совсем не переставал трезветь! Медицинский центр здоровья Благо- это место где выслушают, вникнут и помогут, я снова на коне, благодарю!
Славик
После очередной алкогольной интоксикации чуть не отошёл на тот свет. Но бросить пить оказалось не так то просто , как казалось, я не придавал значение этой проблеме , пока чуть не умер. Медицинский центр здоровья Благо, это действительно то место где меня выслушали и самое главное помогли, не пью и вам не советую!
Зверніть увагу на інші клініки:
Харків вул. Полтавський шлях, 115 м.Південний вокзал5 4
8,2
3D КТ на вул. Полтавський Шлях спеціалізується на виконанні комп'ютерної 3D томографії. Обстеження проводять лікарі-рентгенологи високої кваліфікації. Методика конусно-променевої комп'ютерної томографії, яка використовується в центрі, дозволяє отримувати точну інформацію при мінімальних дозах для організму людини (25 - 55 мкЗв).
Приватний кабінет психолога, тілесно-орієнтованої терапевта Черноскутової Софії спеціалізується на наданні психологічної допомоги та підтримки дорослим і дітям в складних ситуаціях. В роботі фахівець використовує крім стандартних підходів тілесну терапію та проектні техніки.
У дитячому відділенні медичного центру «ОН Клінік Харків Палац Спорту» ведуть прийом кваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи.
Пн — Пт: 08:00-18:00 Сб: 08:00-17:00 Н: 09:00-14:00
Мамин Дім на Пушкінській — це медичний центр для дітей від народження до 18 років з великою кількістю послуг та для дорослих. У поліклініці доступні комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких спеціалістів та вакцинація не лише для дітей, а й для дорослих.
Пн — Пт: 09:00-17:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-16:00