Наркологічний спеціалізований медичний центр

м.Пушкінська5 1 м.Архітектора Бекетова12 5
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний заклад "Наркологічний спеціалізований медичний центр" займається лікувальною терапією, спрямованої на позбавлення від різних залежностей. Серед фахівців центру - кандидат медичних наук.

Послуги, які надає центр:

• консультація профільного спеціаліста;
  • лікування ожиріння;
  • позбавлення від різних залежностей (алкогольної, тютюнової та наркотичної);
  • бупренорфіновая терапія;
  • фармакопсіхотерапія;
  • кодування;
  • лікування чоловічих хвороб.

Переваги клініки - індивідуальний підхід, можливість виїзду додому при алкогольної інтоксикації з метою організації стаціонару вдома.

Місцезнаходження медичного центру - вул. Ольминского, 16 (ст. Метро Пушкінська).

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Наркологічний спеціалізований медичний центр, вартість послуг:

• Кодування від наркоманії
  • Лікування наркоманії
  • Консультація нарколога
  • Діагностика та Лікування наркоманії
  • Лікування тютюнопаління
  • Лікування алкоголізму
  • Кодування від алкоголізму
  • Виведення із запою вдома
  • Виведення із запою в клініці
  • Лікування ожиріння

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Евгений
Сильно пил,потерял все. Непью уже белее двух лет. Начал новую жизнь. Спасибо докторам :)
Настоящий спаситель!! Уже и не знала, как избавиться от этой напасти, муж пил беспробудно, а теперь исклчительный трезвенник!
Виктор
Хороший доктор, аккуратно подходит к общению с пациентом, гарантирует анонимность.
Валерий
Алексей Викторович помог вытянуть брата из алкогольной зависимости. Вся семья ему безмерно благодарна.
Владлена
Около года посещала сеансы врача, очень довольна результатом.
Маша
СПАСИБО СПАСИБО СПАСИБО ЗА ПОМОЩЬ! СПасли нашу семью!!!
Илона
Константин Иванович помог мне избавиться от лишнего веса! Спасибо Вам, я начала жить по другому и скоро выхожу замуж!
Валерия
Спасибо за сохраненную семью. Я думала, муж уже никогда не перестанет пить.
Арина
Трудно признать свою зависимость. Но как я благодарна Владимиру Александровичу за его помощь! Чувствую себя намного лучше
Павел
13 квітня '16р.
Обратился в клинику для дальнейшего лечения, но не уверен был, что мне смогут помочь хоть чем-то. Спасибо девочке, с которой я говорил по телефону, что она смогла меня соединить напрямую с доктором Скобелевой. Вот тогда я получил уже больше уверенности в благополучном исходе. И спасибо доктору, что моя уверенность не пропала до самого выздоровления.
Зверніть увагу на інші клініки:
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00
Харків вул. Гвардійців-Широнінців, 99 м.Героїв праці25 4 м.Студентська36 8
8,2
Спеціалізований медичний центр "Гранд" надає комплекс стоматологічних процедур. З недавнього часу доступні і послуги косметолога.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
Медичний кабінет "Лорідан" спеціалізується в області лікування ЛОР-захворювань методом спелеотерапії, лазерної терапії, ендоскопії і малоінвазивної хірургії.
Харків вул. Полтавский Шлях, 115 м.Холодна гора10 3 м.Південний вокзал30 6
8,5
Клініка «АРЕМ» - медичний центр, який надає послуги з вісімнадцяти медичних напрямків. В установі ведуть прийом лікарі вищої категорії.
Пн — Пт: 10:00-16:00 Сб: 10:00-16:00 Н: 10:00-16:00