Лікарі діагности (УЗД-діагност) в Харкові (Салтівський район)

Прием очень понравился доктор внимательный назначил все необходимые исследования для постановки диагноза, ничего лишнего из анализов только необходимые
11 липня '17 г.
У З И делала в первый раз ! Все очень понятно и доступно объяснили! Врач знает свое дело ! Спасибо.
23 травня '17 г.
Хороший диагност. Исследование провел быстро и качественно. Результаты исследования я получила сразу после приема. Прием ведет по записи, поэтому очередей нет и это очень большой плюс. Рекомендую к нему обратиться.
12 лютого '17 г.
Лера
Только положительные отзывы
13 жовтня '16 г.
УЗД-фахівець
Лікар ультразвукової діагностики спеціалізується на виявленні захворювань внутрішніх органів і систем. Основні напрямки його професійних інтересів включають дослідження роботи серця, доплерографію серцево-судинної системи, постановку діагнозу і рекомендації щодо лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Харків вул. Академіка Павлова 158 м.Героїв праці63
УЗИ-специалист
Лікар-терапевт, займається ультразвуковою діагностикою захворювань шлунково-кишкового тракту хронічного характеру. Проводить УЗД органів травної системи, спостерігає хворих з гастритами, колітом і ентеритами, запальними процесами та інфекціями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Харків вул. Академіка Павлова 158 м.Героїв праці63