Лікарі стоматологи в Харкові (метро Олексіївська)

8 лет ходила без зуба, не могла решиться на имплант, боялась. А Руслан Григорьевич внушил доверие))) Все прошло хорошо, имплант прижился прекрасно. Очень внимательный врач, специалист своего дела.
30 листопада '-1 г.
Андрей Валентинович
Я курильщик с тридцатилетним стажем. Раз в полгода хожу к Марии Геннадьевне на профилактический осмотр. Доктор чистит камни и лечит возникший кариес. Все манипуляции практически без боли, предоставляемыми услугами вполне доволен. Благодарю!
18 березеня '19 г.
Я считаю что угодно, но зубы всегда должны быть здоровыми и ухоженными .О неприятном запахе изо рта я думаю говорить не нужно. Благодаря доктору Руслану Григорьевичу мои зубки всегда находятся в полном порядке. Он проста мастер своего почти ювелирного дела.
18 липня '18 г.
Федор
Доктор Руслан Григорьевич Марчук неоднократно занимался лечением моих зубов. Последний раз он ставил имплантат на место отсутствующего зуба. Его работой очень удовлетворен. Мне все прекрасно подошло.Спасибо ему огромное!
15 липня '18 г.
Стоматолог
Марія Геннадіївна займається терапевтичним лікуванням хвороб ротової порожнини: карієс, пульпіт, флюороз, пародонтоз, пародонтит, гінгівіт і т.д. Лікар проводить естетичну реставрацію зубного ряду, відбілювання зубної емалі. Складає індивідуальні плани профілактичних процедур.
Стоматолог-ортопед, хірург
21 рік досвіду
Руслан Григорович спеціалізується в галузі стоматологічної ортопедії і хірургії. Займається протезуванням на імплантатах, видаленням ретінірованних і дістапірованних зубів. При необхідності проводить хірургічне лікування тканин пародонту.
Стоматолог-ортодонт
Оксана Ярославівна спеціалізується в області ортодонтії. Надає консультаційно-діагностичні послуги. Лікар проводить підбір кап, установку брекет-систем, елайнеров Invisalign. Займається виправленням дефектів прикусу і аномалій зубо-щелепного апарату.
Стоматолог-имплантолог, Щелепно-лицьовий хірург
Євген Вікторович Яровий спеціалізується в області імплантології і щелепно-лицевої хірургії. Лікар проводить оперативні втручання різного ступеня складності. Займається хірургічним лікуванням пародонтиту. У своїй роботі використовує інноваційні методики кістково-пластичних операцій.