Сторінка 2. Лікарі у Дніпрі (метро Проспект Свободи)

Ванда
Лікар дуже уважна, компетентна і доброзичлива. Вона не призначала нічого зайвого, а те, що все таки призначила, дійсно допомогло. В подальшому буду звертатися лише до неї. Рекомендую цього видатного спеціаліста усім близьким та знайомим!
27 лютого '20 г.
Злата
Мені дуже сподобалося, все дуже чудово, сама вже всім рекомендую лікаря. Як людина дуже приємна, з такою людиною хочеться спілкуватися. Сподобалося, що все було чітко, по справі, не було зайвих слів, фраз. Лікар все пояснила, розповіла.
18 лютого '20 г.
Золотые руки - манипуляцию провел совершенно безболезненно, хотя страхов было много:). Огромная благодарность Василию Васильевичу за рекомендованного хирурга - человека с большим сердцем и профессионала.
23 травня '17 г.
Егор
Неловко было обращаться с такой интимной проблемой, но врач успокоил, отнесся профессионально, назначил верное лечение. Рекомендую
23 жовтня '16 г.
Уролог, андролог, сексолог
Уролог-андролог вищої лікарської категорії, спеціалізується на з'ясуванні причин і лікуванні чоловічого безпліддя, передчасного сім'явиверження. Також займається терапією запалень сечовивідної системи, включаючи цистити, приймає пацієнтів з проблемою еректильної дисфункції.
Кардіолог дитячий, УЗД спеціаліст
Проводить загальний огляд, аускультацію, перкусію, оцінку результатів функціональних досліджень в кардіології, проводить електрокардіографічні дослідження у дітей, профілактичні огляди дітей і підлітків, які професійно займаються спортом.
Офтальмолог
21 рік досвіду
Офтальмолог Івченко Ілона Володимирівна спеціалізується на обстеженні органів зору та лікуванні їх захворювань і відхилень. Консультує з питань стану здоров'я очного яблука, всіх його структур, очного дна і іншого. Володіє проведенням процедури комп'ютерної периметру очей. Практикує офтальмоскопію очного дна, що допомагає визначити місця розривів сітківки і їх кількість. Проводить гоніоскопію ока з метою обстеження райдужно-рогівкового кута і виявлення відхилень, що відбулися в ньому. Спеціалізується на очної тонометрії. Проводить терапію астигматизму, косоокості, катаракти, далекозорості і короткозорості. Консультує пацієнтів в ході лікування і після нього.
Акушер-гінеколог
Консультує як акушер-гінеколог. Спеціалізується на ультразвуковій діагностиці, включаючи УЗД ОМТ. Займається лікуванням патології шийки матки, видаленням поліпів цервікального каналу, гіперпластичних процесів ендометрія, міоми матки та іншими проблемами, пов'язаними з жіночим здоров'ям. Проводить різні малі операції з гінекології.
Лікар-інфекціоніст
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою, профілактикою та терапією інфекційних патологій у дорослих та дітей. Успішно лікує коклюш, скарлатину, кір, дифтерію, гепатити, поліомієліт, сказ, харчові токсикоінфекції, ботулізм, аденовірусні захворювання. Вивчає причини, які спровокували розвиток хвороби, і розробляє програму лікування. Здійснює прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів.
Консультація 700/650 грн.
Ендокринолог
Викликати лікаря додому
Доктор займається діагностикою та лікуванням захворювань ендокринної системи, куди входять робота залоз внутрішньої секреції, порушення гормонального фону, патології розвитку ендокринних органів.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар займається діагностикою та лікуванням запалень слизових оболонок зовнішніх статевих органів, піхви, матки, придатків, яєчників, а також каналів, що з'єднують ці органи; захворювань сечовидільної системи організму жінок, порушень гормонально-ендокринного характеру. Проводить УЗД органів малого тазу, молочної залози, сечового міхура, нирок, черевної порожнини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Невролог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з неврологічними захворюваннями. Займається зняттям та розшифровкою електроенцефалографії. Лікує біль в шиї, запалення сідничного нерва, часті запаморочення, наслідки інсультів і травм, міжхребетні грижі, м'язову дистрофію, радикуліт, епілепсію та остеохондроз.
Невролог
Лікар займається діагностикою та лікуванням головного болю, порушень сну, запаморочення, болі у спині, попереку, між ребрами; втрати рівноваги, непритомності. Проводить електроенцефалографію.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Акушер-гінеколог, лікар УЗД