Сторінка 4. Лікарі у Дніпрі (метро Проспект Свободи)

Ксения
Внимательный и очень толковый доктор
30 листопада '-1 г.
Хороший врач! Уделила много времени,внимательно выслушала мои жалобы. Помогла избавиться от боли в шее!
30 листопада '-1 г.
Міла
Дуже чудовий лікар! Спеціаліст відповіла на всі питання, а в кінці прийому запитала чи у мене не залишилося додаткових питань. У мене їх звісно не було, адже лікар розповіла все що модна було. Цим дуже сподобалась. Лікування допомогло. Дякую!
09 березеня '20 г.
Оля В.
Мені все сподобалося. Привітний лікар, пояснювала і розповідала все детально, особливу увагу звернула на причинах виникнення хвороби та на методах профілактики. Прийом тривав 1 годину. На всі питання, що я задавала, отримала відповідь.
02 лютого '20 г.
Невролог, лікар з функціональної діагностики
Лікар проводить обстеження пацієнтів за допомогою таких методів, як: комп'ютерна електроенцефалографіята електрокардіогарфія. Займається діагностикою і лікуванням гострих та хронічних порушень мозкового кровообігу, лікуванням шуму в голові, остеохондрозу, панічних атак тощо.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Невролог дитячий, психолог
Лікар надає допомогу дітям з неврологічними захворюваннями. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, УЗД, нейросонографію, КТ або МРТ. Успішно лікує епілепсію, гіперактивність, ДЦП, черепно-мозкові травми, синдром дефіциту уваги і системні розлади.
Педіатр
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні захворювань у дітей та підлітків. Займається оформленням медичної документації, складанням календаря щеплень, підбором дієти для дітей. Приймає пацієнтів з гастритом, шкірними висипаннями, бронхіальну астму, хронічний бронхіт, кір, вітрянку, скарлатину, ГРВІ.
Анестезіолог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на забезпеченні безпеки пацієнта під час проведення хірургічного втручання. Для кожного пацієнта в індивідуальному порядку підбирає склад і дозу знеболюючих препаратів, а також метод введення наркозу. Здійснює консультативний прийом в медичному центрі, виїжджає на будинок до пацієнтів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Отоларинголог
Записатися на прийом3 онлайн записи
Консультація 500/450 грн.
Кардіолог дитячий
Консультація 550/500 грн.
Акушер-гінеколог
Лікар гінеколог, акушер-гінеколог веде консультативний прийом. Здійснює ведення вагітності, кольпоскопію, біопсію, гістероскопію. Лікує дисплазію шийки матки, мастит, молочницю, ендометріоз, ерозію шийки матки.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Консультація 600/550 грн.
Ендокринолог
Лікар-ендокринолог вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні порушень гормонального фону, патологій щитовидної залози, надмірної ваги та ін.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація 600/550 грн.
Невролог
Лікар займається діагностикою та лікуванням таких захворювань, як головний біль, мігрень, біль у спині, сколіоз, остеохондроз, невролгія, безсоння, синдром хронічної втоми, підвищений артеріальний тиск, хвороба Паркінсона, надмірна дратівливість, порушення координації, панічні атаки, тривожність та інші.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-15
Консультація 550/500 грн.