Лікарі педіатри у Дніпрі (метро Покровська)

Гриценко Станислав Сергеевич
Лучший детский врач в Днепре.
11 квітня '18 г.
ирина
Дупленко Наталья Валерьевна,врач от бога.очень ней довольна.много нас спасала.не знаю что без нее делать.
19 грудня '17 г.
Рита
Очень хороший доктор, сразу нашла подход к ребенку, диагноз установила сразу и назначила толковое лечение. Большое спасибо за оказанную помощь!
03 вересня '16 г.
Такому врачу, как Наталья Ивановна, не страшно доверить своего ребенка.
17 липня '16 г.
Педіатр
Головний лікар клініки "Здорове покоління", лікар педіатр вищої категорії, проводить діагностику, лікування і профілактику хвороб у дітей всіх вікових груп (бронхіальної астми, гастриту, жовтяниці, епідидиміту, грипу, бронхіту, пневмонії та ін.). Регулярно бере участь у всеукраїнських та міжнародних симпозіумах і конференціях.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Педіатр
Лікар педіатр першої категорії, лікує гострі респіраторно-вірусні інфекції, захворювання органів дихальної системи, порушення у шлунково-кишковому тракті. В її компетенцію входить лікування дітей раннього віку.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням різних захворювань у дітей. Приймає пацієнтів з розладом травлення, блювотою, шкірними висипаннями, болем в суглобах, неспокійною поведінкою, непритомністю. Консультує перед проведенням вакцинації. Володіє всіма необхідними знаннями в області виявлення і лікування алергічних, запальних і інфекційних патологій.
41 рік досвіду
Лікар педіатр, займається лікуванням дитячих захворювань трахеї, носоглотки, легенів, бронхів, шлунково-кишкового тракту, а також інфекційні хвороби. Проводить консультації щодо гігієни, догляду та харчування дітей до року.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні захворювань у дітей та підлітків. Займається оформленням медичної документації, складанням календаря щеплень, підбором дієти для дітей. Приймає пацієнтів з гастритом, шкірними висипаннями, бронхіальну астму, хронічний бронхіт, кір, вітрянку, скарлатину, ГРВІ.
УЗД-фахівець, педіатр
21 рік досвіду
Лікар УЗД-діагностики, проводить прийом дорослих і дітей, має першу лікарську категорію. Проводить ультразвуковий скринінг стану роботи органів і систем дитини, залоз, що виробляють гормони (щитовидна, вилочкова і ін.), Нейросонографію. Завідувач діагностичного відділення в одній з дитячих лікарень нашого міста.
Записатися на прийом1 онлайн запис