Лікарі терапевти у Дніпрі (метро Покровська)

Спасибо, что есть такие внимательные доктора, Галина Ивановна профессионал своего дела и просто очень хороший отзывчивый человек.
09 липня '18 г.
Иван Олегович
Очень грамотная врач. Всем ее рекомендую.
02 листопада '16 г.
Евгения
По своему опыту скажу, что Галина Ивановна — опытный и квалифицированный доктор.
12 травня '16 г.
Антонина
Моя мать в восторге от Татьяны Анатольевны. Только ей и доверяет все свои болячки, по вопросам лекарств и обследований прислушивается лишь к ее мнению.
25 серпня '16 г.
Терапевт
Терапевт, займається лікуванням хвороб органів дихання, порушень у функціонуванні сечовидільної, травної, серцево-судинної систем.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Терапевт
Лікар-терапевт, має першу категорію, проводить консультації пацієнтів і лікує простудні, респіраторно-вірусні, запальні хвороби без ускладнень.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Терапевт
Доктор Гуржій Мирослав Вікторович займається терапевтичним лікуванням. Консультує як лікар загальної практики, надає послуги медичних оглядів і постановки діагнозу. Лікує неускладнені форми хвороб будь-якої етіології, включаючи ГРВІ, гастрити і цистити. Підвищує медичну грамотність, веде санітарно-гігієнічні інструктажі. В роботі використовує консервативні методи лікування. За свідченнями виписує направлення до лікарів вузьких спеціалізацій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8