Лікарі неврологи у Дніпрі (метро Покровська)

Диана
Впервые нашего сына осматривала Татьяна Аркадьевна в роддоме (очень вежливая, приветливая и самое главное чётко и понятно доносила информацию). После того как наш семейные отправил на плановый смотр (1 мес.). к другому врачу, мы решили всё равно наблюдаться у Татьяны и не каплю не пожалели.
30 листопада '-1 г.
Александра
Татьяной Аркадьевной очень довольны,наблюдает сына Марка. Как специалист,отлична. Всегда всё объяснит,расскажет,покажет. Как человек,очень приятна и легка.
20 вересня '17 г.
Очень хороший врач! К ребенку внимательная, лишних лекарств не назначает, наблюдались у нее с рождения, она нам помогла! Большая ей благодарность!
11 березеня '17 г.
Быстро выявила и устранила проблему. Спасибо за оперативную помощь!
25 вересня '16 г.
Невролог дитячий
Дитячий невролог першої категорії Теренкова Тетяна Аркадіївна допомагає в різних патологіях новонароджених. Постійний учасник міжнародних конференцій, симпозіумів, круглих столів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-10
Невролог
Лікар Мартинюк Т. В. є фахівцем з професійних дитячих неврологічних захворювань. Спеціалізується на лікуванні судинних патології головного мозку, проводить лікувальні блокади.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Невролог дитячий, психолог
Лікар надає допомогу дітям з неврологічними захворюваннями. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, УЗД, нейросонографію, КТ або МРТ. Успішно лікує епілепсію, гіперактивність, ДЦП, черепно-мозкові травми, синдром дефіциту уваги і системні розлади.