Лікарі гінекологи у Дніпрі (метро Покровська)

Карина
Очень довольна , хороший врач, вежливая с пациентами ! Побольше бы таких врачей!
30 листопада '-1 г.
Тоня
Отличный врач! Но, с характером. Помогла мне забеременеть после 6 лет безуспешного лечения в других клиниках, но когда мой муж раскритиковал её, отправила наблюдаться по месту жительства. Даже извинения не помогли.
17 листопада '17 г.
Отличный врач, наблюдалась у нее во время первой беременности, сейчас второй раз беременна, иду только к ней, хоть мы уже перехали и мне очень далеко ездить на Коммунар, но все же не хочу рисковать и искать другого врача.
10 квітня '17 г.
Карина
Хороший доктор. Знает свое дело. Не один раз к ней обращалась и Елена Владимировна всегда мне помогала.
12 липня '16 г.
Акушер-гінеколог
Лікар провідний акушер-гінеколог з досвідом клінічної практики у державній і приватній медицині, має сертифікат з ультразвукової діагностики та кольпоскопії. Галина Іванівна, займається всебічною терапією всього спектра гінекологічних захворювань.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог, гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар гінеколог першої категорії, проводить спеціалізований прийом з безпліддя, патології шийки матки (в т.ч.кольпоскопія), радіохвильові методи лікування («Фотек», Dr.Oppel »), ультразвукову діагностику гінекологічних захворювань. Займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань, в тому числі корекцією дисгормональних порушень.
Записатися на прийом1 онлайн запис