Дупленко Наталія Валеріївна

Педіатр
головний лікар
лікар вищої категорії
Головний лікар клініки "Здорове покоління", лікар педіатр вищої категорії, проводить діагностику, лікування і профілактику хвороб у дітей всіх вікових груп (бронхіальної астми, гастриту, жовтяниці, епідидиміту, грипу, бронхіту, пневмонії та ін.). Регулярно бере участь у всеукраїнських та міжнародних симпозіумах і конференціях.

Лікар працює в клініках:
Дніпро вул. Набережна Заводська, 123д м.Покровська174
Дніпро Запорізьке шосе, 38 м.Вокзальна11219м.Метробудівників12020

Гриценко Станислав Сергеевич
11 квітня '18р.
Лучший детский врач в Днепре.
ирина
Дупленко Наталья Валерьевна,врач от бога.очень ней довольна.много нас спасала.не знаю что без нее делать.
Рита
Очень хороший доктор, сразу нашла подход к ребенку, диагноз установила сразу и назначила толковое лечение. Большое спасибо за оказанную помощь!
Наталья Валерьевна помогла нам вылечить хронический бронхит. Спасибо ей.
Георгий
Дупленко мне лично посоветовали. Остался доволен лечением сына, классный врач, умеет работать с детьми.

• 2000 р. — лікувальний факультет Дніпропетровської державної медичної академії.
  • Інтернатура з педіатрії на базі багатопрофільної Дитячої міської клінічної лікарні №6.