Лікарі гінекологи (Акушер-гінеколог) у Дніпрі (метро Метробудівників)

НаталIя
Квалифицированный, очень грамотный и отзывчивый доктор! Очень благодарна ей за помощь! Рекомендую как профессионала и внимательного врача!
30 листопада '-1 г.
Дарья
Самый лучший врач!
12 квітня '18 г.
Я обратилась к Юлии Николаевне за консультацией. Она диагностировала патологию и назначила лечение в связи с тяжестью заболевания. Огромное ей спасибо. С болезнью мы справились
03 січня '17 г.
Мне доктор очень понравилась. Теперь буду обращаться только к Ольге Ивановне.
08 жовтня '16 г.
Акушер-гінеколог
Лікар локов Юлія Миколаївна має першу категорію кваліфікації за профілем гінекології. Спеціалізується на лікуванні хвороб, що вражають шийку матки, запальних захворювань репродуктивної системи жінок, порушень менструального циклу. Надає послуги консультативного прийому, підбору протизаплідних засобів. Також проводить консультації з планування сім'ї. Виконує такі діагностичні процедури, як розширена відеокольпоскопія, біопсія, УЗД. В роботі використовує медикаментозні й апаратні методи лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог
Лікар гінеколог дитячого та підліткового віку, консультує дівчаток з ведення здорового способу життя, статевої культури і підліткової контрацепції. Особливу увагу приділяє психологічній підготовці дівчинки перед гінекологічним оглядом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог, гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар гінеколог першої категорії, проводить спеціалізований прийом з безпліддя, патології шийки матки (в т.ч.кольпоскопія), радіохвильові методи лікування («Фотек», Dr.Oppel »), ультразвукову діагностику гінекологічних захворювань. Займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань, в тому числі корекцією дисгормональних порушень.
Записатися на прийом1 онлайн запис