Локова Юлія Миколаївна

Акушер-гінеколог
лікар першої категорії
Лікар локов Юлія Миколаївна має першу категорію кваліфікації за профілем гінекології. Спеціалізується на лікуванні хвороб, що вражають шийку матки, запальних захворювань репродуктивної системи жінок, порушень менструального циклу. Надає послуги консультативного прийому, підбору протизаплідних засобів. Також проводить консультації з планування сім'ї. Виконує такі діагностичні процедури, як розширена відеокольпоскопія, біопсія, УЗД. В роботі використовує медикаментозні й апаратні методи лікування.

Дарья
12 квітня '18р.
Самый лучший врач!
Я обратилась к Юлии Николаевне за консультацией. Она диагностировала патологию и назначила лечение в связи с тяжестью заболевания. Огромное ей спасибо. С болезнью мы справились
НаталIя
Квалифицированный, очень грамотный и отзывчивый доктор! Очень благодарна ей за помощь! Рекомендую как профессионала и внимательного врача!

• 1994 р. — Дніпропетровська державна медична академія за спеціальністю «Лікувальна справа».