Лікарі гінекологи у Дніпрі (Чечеловський район)

Яна
У мене були проблеми з порушення менструального циклу, то в місяць два рази, то жодного. З чоловіком ніяк не могли завагітніти із-за цього. Порекомендували звернутися до лікаря-гінеколога Кузьміної Оксани Миколаївни. Мені провели повне клініко-лабораторне дослідження, знайшли причину порушення циклу, назначили лікування і вже через рік у нас народився чудовий синочок. А ми даремно не вірили в чудо та лікарям. Низький Вам уклін Оксано Миколаївно!
10 липня '18 г.
Олена
Кузьміна Оксана Миколаївна дійсно гарний лікар, яка допомогла позбутися інтимної проблеми. У мене ще в інститутські роки виявили ерозію шийки матки, зверталася до лікарів, але були постійні рецедиви. Якось на прийом потрапила до Оксани Миколаївни, не була впевнена в її компетенції, але даремно. Лікування було швидким і ефективним. Вже 10 років мене ця проблема не турбує. Ось що значить спеціаліст на своєму місці, дякую за чудову роботу!
16 липня '18 г.
Зиновьевы
У моей 6-ти летней дочери появился зуд и покраснение в области половых органов. Ольга Николаевна бережно осмотрела девочку и взяла мазки. Молочница – такой диагноз. Я была в шоке – откуда? Виновата отчасти была я сама Видимо не совсем правильно соблюдали гигиену, а спровоцировало такую болезнь лечение антибиотиками и ослабленный иммунитет. Спасибо все вылечили, благодаря профессиональному лечению.
15 квітня '17 г.
Александра Лабухова
Дочери 14 лет. Менструации проходят очень обильно и болезненно. Ольга Николаевна назначила хорошие таблетки для облегчения боли, а что касается самой менструации, тщательно обследовала девочку, а затем провела лечение. Цикл восстановился, все пришло в норму, и даже болезненность месячных значительно снизилась. Очень понравилась врач, к тому же очень деликатная.
10 квітня '17 г.
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог займається діагностикою та лікуванням запальних захворювань жіночих статевих органів, патологій шийки матки, ЗПСШ, кістозних змін яєчників. Спеціаліст проводить корекцію порушень, пов'язаних з періодом клімактерія. Проводить видалення папілом і кондилом, корекцію порушень, пов'язаних з опущеними статевих органів. Надає послугу ведення вагітності.
Гінеколог
Лікар-гінеколог дитячого віку вищої категорії. Надає консультаційні послуги. Виконує профілактичні огляди на гінекологічному кріслі. Проводить виявлення відхилень в фізіології статевих органів, лікування менструальних порушень, запальних і інфекційних патологій у дітей та підлітків, в тому числі аменореї, олігоменореї, молочниці, вагініту, сальпінгоофориту та ін. Виконує роз'єднання синехій (зрощення малих статевих губ), надає допомогу у підборі контрацепції.
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог займається діагностикою та лікуванням патологій шийки матки, запальних захворювань жіночих статевих органів. Проводить корекцію порушень менструального циклу, порушень, пов'язаних з опущеними статевих органів. Проводить лікування безпліддя, аспіраційну біопсію ендометрія, радіохвильове лікування патології шийки матки.