Гаркуша Ольга Миколаївна

Гінеколог
Лікар-гінеколог дитячого віку вищої категорії. Надає консультаційні послуги. Виконує профілактичні огляди на гінекологічному кріслі. Проводить виявлення відхилень в фізіології статевих органів, лікування менструальних порушень, запальних і інфекційних патологій у дітей та підлітків, в тому числі аменореї, олігоменореї, молочниці, вагініту, сальпінгоофориту та ін. Виконує роз'єднання синехій (зрощення малих статевих губ), надає допомогу у підборі контрацепції.

Зиновьевы
15 квітня '17р.
У моей 6-ти летней дочери появился зуд и покраснение в области половых органов. Ольга Николаевна бережно осмотрела девочку и взяла мазки. Молочница – такой диагноз. Я была в шоке – откуда? Виновата отчасти была я сама Видимо не совсем правильно соблюдали гигиену, а спровоцировало такую болезнь лечение антибиотиками и ослабленный иммунитет. Спасибо все вылечили, благодаря профессиональному лечению.
Александра Лабухова
10 квітня '17р.
Дочери 14 лет. Менструации проходят очень обильно и болезненно. Ольга Николаевна назначила хорошие таблетки для облегчения боли, а что касается самой менструации, тщательно обследовала девочку, а затем провела лечение. Цикл восстановился, все пришло в норму, и даже болезненность месячных значительно снизилась. Очень понравилась врач, к тому же очень деликатная.

Лікар-гінеколог надає послуги

• консультативний прийом;
  • огляд і вивчення анамнезу;
  • діагностика і лікування гінекологічних патологій у дівчаток.

Лікар-гінеколог займається лікуванням хвороб

• передменструальний синдром;