Лікарі ендокринологи у Дніпрі (Чечеловський район)

У меня сахарный диабет 2 степени. Олеся Юрьевна знает все об этой болезни и профессионально корректирует лечение. Больным, благодаря моему эндокринологу, себя не чувствую. Спасибо большое за поддержку и эффективное лечение.
13 березеня '17 г.
Игорь
Не знаю, что бы я еще делала, еслиб не обратилась к Зарувинской за помощью. Вес набирался не по дням, а по часам. Мое уважение ее профессионализму и огромная благодарность за упорство при нахождении причин лишнего веса и правильный диагноз. Устранив гормональные нарушения, постепенно откорректировали вес.
02 березеня '17 г.
Ендокринолог
Лікар вищої категорії. Надає лікарську допомогу при цукровому діабеті, ожирінні, захворюваннях щитовидної залози, проблеми статевого дозрівання, гірсутизмі і вирилизации, імпотенції, безплідді, аменореї, менопаузі, остеопорозі. Виконує попередню діагностику і диференціацію ендокринної патології, виходячи з їхньої клінічної картини, даних фізикального огляду, результатів аналізу на гормони, ультразвукового дослідження. Розробляє індивідуальний план лікування.