Сторінка 3. Ендокринологи у Дніпрі

Эля
Хороший, компетентный, врач
02 вересня '16 г.
Анастасия
Уже не первый год наблюдаюсь у Людмилы Анатольевны. Доктор от Бога. Вежливая и очень внимательная, не выписывает кучу ненужных лекарств, заботится о вашем здоровье и кошельке.
15 вересня '16 г.
Игорь
Грамотный врач. Рекомендую.
06 вересня '16 г.
Ендокринолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та комплексної терапії захворювань ендокринної системи. Лікує ожиріння, патології щитовидки і цукровий діабет. Приймає пацієнток з безпліддям, невиношуванням і порушеннями оваріально-менструального циклу. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
Ендокринолог
Лікар проводить амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями ендокринологічної системи. Лікує цукровий діабет, дифузний токсичний зоб, ожиріння, акромегалію, хворобу Аддісона та аутоімунний тиреоїдит. Здійснює консультативний прийом в клініці.
Ендокрінолог
Ендокринолог
Лікар-ендокринолог вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні порушень гормонального фону, патологій щитовидної залози, надмірної ваги та ін.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація 600/550 грн.