Порох Стелла Олександрівна

Ендокринолог
лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та комплексної терапії захворювань ендокринної системи. Лікує ожиріння, патології щитовидки і цукровий діабет. Приймає пацієнток з безпліддям, невиношуванням і порушеннями оваріально-менструального циклу. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

19:00

Чт

09 ТРА

Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916

Це був мій перший візит, я повністю задоволена її призначенням. Ліки ефективно допомагають у лікуванні мого недугу. Скоро закінчиться курс лікування, і обов'язково піду на повторний прийом до цього спеціаліста. рекомендую цього фахівця!
Андрей К
Прекрасна клініка, та дуже хороший лікар. Професійно поставлений діагноз, а призначене лікування принесло позитивні результати на наступний день. Велике дякую професіоналізму та кваліфікації лікаря! Однозначно буду рекомендувати!

• Член Європейської Асоціації з вивчення цукрового діабету Європи EASD.
  • Член Української Діабетичної Асоціації та клубу "ендокринологічних інновацій".