Бобко Євген Іванович

Педіатр
21 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Лікар-педіатр Бобко Євген Іванович консультує з приводу вакцинації, проводить діагностику і лікування дітей з різними соматичними та інфекційними хворобами. Надає невідкладну медичну допомогу дітям.

Зоя
Евгений Иванович наш педиатр. Отлично ладит с детьми, причем не имеет значение какого возраста ребенок. Знает, как заинтересовать и без проблем сделать даже самые неприятные процедуры. Дети его не бояться. Назначения всегда помогают. Никаких претензий не имеем.
Наталія
Це найкращий педіатр! Якщо шукаєте спеціаліста - вам до Євгенія Івановича! З ним виростають двоє наших дітей 13 і 9 років. Ми з ним з 2 річного віку старшого сина. І точно ні на кого його не проміняємо
Тетяна
Наші двоє дітей обслуговуються у цього лікаря вже 10 років! Дякую за професіоналізм,людяність та адекватне призначення лікування! Завжди раді зустрічам з Вами! З пов.всі Максименки )!

• 2002 р. — НМУ ім. О.О. Богомольця м. Київ "Педіатрія".
  • 2003 р. — інтернатура за фахом "Педіатрія" при національної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. Шупика.

• 2017 р. — ПАЦ за "Педіатрії" з подальшим отриманням вищої кваліфікаційної категорії.