Душинський Юрій Сергійович

Гастроэнтеролог, терапевт
Лікар другої категорії
Лікар гастроентеролог. Надає послуги з лікування та діагностики хвороб внутрішніх органів, спеціалізується на лікуванні аутоімунних захворюваннях органів травної системи, лікує хворобу Крона, хронічні захворювання печінки. Закінчив Буковинський державний медичний університет.

Дмитрий
10 травня '17р.
Отличный специалист знающий свою работу,если вдруг что случиться советую обращатся к нему.
Анастасия
Спасибо великому врачу Юрию Сергеевичу. Он хорошо ориентируется не только в терапии, но и всей медицине!
Леонид
Понравилось, что Душинский не напрягает там с таблетками дорогими, всегда предлагает выбор, посоветует, объяснит. Думаю, так каждому понравится.
Сергей
Хорошо консультирует, подробно объясняя причины болезни и как с ней бороться
Дуже вдячна лікарю, який одразу поставив правильний діагноз, гострий апендицит
Артем
Хочу висловити подяку лікарю Душинському Юрію Сергійовичу за сумлінну, кваліфіковану, професійну роботу. Уважний з високою культурою спілкування з пацієнтом, лікар ставить точний діагноз і призначає адекватне лікування. На 100% раджу !

• 2010 р. — Буковинський державний медичний університет, за спеціальністю «Лікувальна справа», м. Чернівці;
  • 2012 р. — Інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби», Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, м. Київ.
  • 2012 р. — Спеціалізація з направлення «Організація та управління в охороною здоров'я», НМАПО ім. П. Л. Шупика, м. Київ.

• 2006 р. — курси масажу;
  • 2012 р. — спеціалізується з організації управління охороною здоров'я.