Журавська Світлана Миколаївна

Акушер-гінеколог, мамолог
Лікар вищої категорії
Акушер-гінеколог з вищою кваліфікаційною категорією. Спеціалізується на лікуванні жіночого безпліддя, збоїв в роботі ендокринної системи, займається питаннями планування сім'ї. Проводить кольпоскопію, видалення новоутворень на зовнішніх статевих органах, має досвід в радіохвильової хірургії.

Тамара
Действительно достойный врач, которому можно доверять. Именно она вовремя обнаружила у меня проблему, провела лечение. И теперь я могу быть спокойна за свое здоровье. Спасибо огромное Светлане Николаевне за ее труд. Обращаюсь теперь к ней периодически для профилактических осмотров. Все внимательная и знающая.
Ира
Светлана Николаевна прекрасный врач. Лечила мне дисплазию, всё аккуратно, всё объясняла. Я ей доверяла как никакому другому гинекологу. Сейчас меня ничего не беспокоит, я уже родила дочку. Очень хотелось бы, чтоб она работала и на Левом берегу)
Светлана Николаевна замечательный доктор ! Помогла мне забеременеть . Хожу только к ней

• 2001 р. - Донецький медичний університет ім. Горького, Лікувальна справа;
  • 2003 р. - Донецький медичний університет ім. Горького, Акушерство і гінекологія.

• 2016 р. - Ультразвукова діагностика, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

• Член Асоціації акушерів-гінекологів.