Цибань Інна Петрівна

Гінеколог
Лікар вищої категорії
Акушер-гінеколог вищої категорії, проводить лікувально-діагностичні процедури, спрямовані на виявлення та корекцію патологій жіночої статевої сфери. Займається лікуванням інфекційних і запальних недуг, в тому числі ЗПСШ. Консультує пацієнток з порушеннями гормонального фону, надає допомогу в боротьбі з безпліддям. Спостерігає жінок на будь-яких термінах вагітності, дає рекомендації щодо питань планування сім'ї. Володіє технікою лікування ерозії шийки матки та інших диспластичних процесів.

Оля
Без сомнений Цыбань - мудрая женщина и классный гинеколог. Подтверждение тому – всегда большое количество пациентов, желающих попасть к ней на прием. Я так точно от Инны Петровны никуда уходить не собираюсь!
Давно не встречала такого опытного врача. Это просто кладезь знаний. Обязательно вернусь к ней через год для профилактического осмотра.
Олена
Коли була вагітна, консультувалася в Інни Петрівни. Чуйний та кваліфікований лікар!
Инна Петровна всегда вылечит и проконсультирует. Мне всегда комфортно у нее на приеме и здесь я уверена в качественном лечении.

• Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, 1-й медичний факультет за спеціальністю «Лікувальна справа» (1983 р.);
  • Інтернатура по спеціальності "Акушерство та гінекологія" на базі Донецької міської клінічної лікарні №6 (1984 р.).

• 1992 р. – курси «Оперативне акушерство та гінекологія»;
  • 1994 р. -курси "Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології";
  • 1997, 1999, 2004, 2009, 2014 р.- ПАЦ (передатестаційний цикл) "Акушерство та гінекологія";
  • 2003 р. — ТУ (тематичне удосконалення) «Захворювання шийки матки»;
  • 2008 р. — ТУ «Гінекологічна ендокринологія»;
  • 2015 р.- ТУ "УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології".

• Асоціація акушерів-гінекологів України.
Схожі спеціалісти:
Гінеколог, Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог