Жуковська Римма Миколаївна

Ендокринолог
Ендокринолог Жуковська Римма Миколаївна спеціалізується на діагностиці, виявленні та лікуванні захворювань ендокринної системи. Проводить інформативні консультації з наданням всієї необхідної інформації щодо стану здоров'я і функціонування залоз внутрішньої секреції. Визначає, наскільки залози стимулюють або пригнічують продукцію гормонів в організмі пацієнта. На основі взятих аналізів визначає біологічно активні речовини, що впливають на життєдіяльність організму. Проводить аналізи на цукровий діабет. Лікує хвороби щитовидної залози: дифузний зоб, гіпотиреоз, тиреоїдит, та ін.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Пн

13 ТРА

Кривий Ріг вул. Ухтомського, 5 А

Глеб
С проблемами щитовидной железы обратился к Жуковской. Знаю, что Римма Николаевна опытный эндокринолог. После обследования выявила у меня диффузный зоб. Решил, что лечиться буду у этого доктора. Не разу не пожалел о своем выборе. Отличный врач. Рекомендую.
Ольга Николаевна
Имею хроничское заболевание и часто обращаюсь к врачам. Благодарна Римме Николаевне за работу, прекрасный доктор.
Отличный эндокринолог! Спасибо за эффективную терапию.
Очень благодарна Римме Николаевне за своего ребенка!Она сразу посмотрев анализы назначила терапию,чем спасла дочь.

Лікар-ендокринолог надає послуги

Лікар-ендокринолог займається лікуванням захворювань

• цукровий діабет;
  • гіпертиреоз;
  • токсичний зоб;
  • ендокринне безпліддя у чоловіків і жінок;
  • порушення менструального циклу;
  • тиреотоксикоз.