Лікарі ендокринологи в Києві (метро Вирліца)

Алёна
В течении всей беременности наблюдалась в Аните Васильевне. Какая же она молодец. Вовремя назначенное лечение помогло родить здоровою доченьку. Не передать словами, как же я благодарна.
24 грудня '19 г.
Была на приеме в гастроэнтеролога Латыш Н.О. Очень внимательный и приятный доктор. Очень благодарна!
30 січня '18 г.
Алла Ив.
Второй раз посещала доктора – Латыш Н.О, очень рада что нашла этого врача. Доктор очень внимательный, дает дельные рекомендации. Очень рекомендую. Спасибо!
15 січня '18 г.
Анна А.
Посетила сегодня доктора гастроэнтеролога – Латыш Н.О. Спасибо доктору за внимательный осмотр, детальную и понятную консультацию, индивидуально подошла к проблеме, дала дельные рекомендации. Рекомендую!
19 листопада '17 г.
Гінеколог, Ендокринолог
Займається лікуванням гінекологічних патологій, використовує сучасні методи: кольпоскопію, радіохвильової терапію, лазерну вапоризації, профілактику раку шийки матки за допомогою вакцинації. Веде спостереження вагітних жінок протягом всього терміну вагітності. Здійснює діагностику і лікування безпліддя, проводить УЗД ОМТ.
УЗД-фахівець, терапевт
31 рік досвіду
Лікар ультразвукової діагностики, спеціалізується на проведенні досліджень внутрішніх органів, виявляє різні порушення у будові і роботі органів. Наталя Олегівна проводить діагностику шлунково-кишкового тракту, серця і судин, суглобів, залоз внутрішньої секреції, органів малого таза, м'яких тканин. Досконало оволоділа навичками ультразвукової діагностики, працює із сучасномим обладнанням. Обстеження призначається при скаргах пацієнта, при підозрі на наявність пухлин, для відстеження динаміки одужання і т.д.