Завальна Яна Валентинівна

Офтальмолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні офтальмологічних захворювань. Також приймає пацієнтів з патологіями зорового нерва, сітківки, кришталика, змінами зору та сухості очей.

Олександра
15 квітня '21р.
Уважний лікар, кожну хвилину перебування в центрі відчувала її піклування
Анастасия
14 квітня '21р.
Низкий поклон Яне Валентиновне за профессионализм! Были страхи - разлетучились после консультации у доктора, улыбчивая, приветливая, хорошее отношение к клиентам ! Рекомендую!)
Хочу отметить высокий профессионализм и клиенторориентированность Яны Валентиновны. Очень понравилось отношение к клиентам. В целом клиника и команда которая работает отличные, рекомендую всем.

• 2018 р. — НМУ ім. А. А. Богомольця, офтальмологія.

• 2018 р. — Key Issues for OCT and OCT-Angio Interpretation (EURETINA, Австрія, Відень).
  • 2018 р. — "Мейбографія як метод виявлення патології мейбомієвих залоз в перманентному носіїв контактних лінз".
  • 2017 р. — "гіперсекреторних дисфункція мейбомієвих залоз (аналіз випадків, лікування)".
  • 2017 р. — "Доцільність ревізії і мануальної корекції результатів ОСТ зорового нерва".
  • 2016 р. — "гіперсекреторних дисфункція мейбомієвих залоз (аналіз випадків, лікування)".

• Член Союзу Всеукраїнського Альянсу офтальмолог.