Войток Тарас Григорович

Гінеколог, Онкогінеколог
Лікар, що спеціалізується на онкогінекології, оперативній гінекології, акушерстві та гінекології. Член асоціації акушер-гінекологів України. Член Міжнародної асоціації акушер-гінекологів (FIGO). Член Європейської асоціації ендоскопічних хірургів. Має патент на корисну модель «Спосіб оперативного лікування вродженої вади розвитку жіночих геніталій».

Перетяка Олена
Величезна вдячність!Тарас Григорович-професіонал,віртуоз,лікар з великої букви,талант від Бога. Дууууууже рекомендую.
Хочу поблагодарить квалифицированного врача гинеколога - Войтока Тараса Григорьевича - профессионал своего дела, врача от Бога ! А также всей слаженной команде профессионалов , которые участвовали при проведении моей операции. Отличный коллектив, приветливый персонал. Спасибо всей клинике !
Алеся
Лучшего врача ещё не встречала.Хотя опит имею приличный.Тарас Григорьевич вы доктор от Бога! Весь персонал большие молодцы!Рекомендую эту клинику!

• 2007 р. – Закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 2007-2010 рр. – Очна частина інтернатури на базі кафедри акушерства та гінекології № 1, Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
  • 2018 р. – Присвоєно вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Акушерство та гінекологія».

• 3 2020 р. – Аспірантура на кафедрі акушерства та гінекології №1 НУОЗ ім. П.Л. Шупика.

• Член асоціації акушер-гінекологів України
  • Член Міжнародної асоціації акушер-гінекологів (FIGO)
  • Член Європейської асоціації ендоскопічних хірургів

Лікар-гінеколог, онкогінеколог надає послуги

• Гістероскопія (поліпектомія, резекція, абляція, одноетапна міомектомія, видалення перетинок порожнини матки).
  • Лапароскопія (цисектомія, тубектомія, консервативна міомектомія, гістеректомія, тазовий інфільтративний ендометріоз).
  • Вагінальна хірургія (екстирпація з додатками та без, консервативна міомектомія (шийкові вузли, вузли що народжуються), передня пластика, задня пластика з леваторопластикою, операції при нетримання сечі, субуретральні слінги, естетична гінекологія (лабіопластика, гіменопластика), оперативне лікування рецедиву пролапсу).
  • Лапаротомні (абдомінальні) (екстирпація матки з додатками та без, консервативна міомектомія, усі види оперативного лікування на додатках матки та маткових трубах).
  • Малі оперативні втручання (вишкрібання слизової матки, діатермоконізації та інше).
Додаткова інформація
  • Патент на корисну модель «Спосіб оперативного лікування вродженої вади розвитку жіночих геніталій».