Топольницька Олеся Василівна

Офтальмолог, хірург-офтальмолог, ретинолог
лікар вищої категорії
Офтальмолог-ретинолога, лазерний хірург, лікар вищої категорії. Надає послуги лазерного лікування сітківки, консультативно-діагностичного прийому, інтравітреального терапії. Займається лікуванням захворювань сітківки та глаукоми, виконує корекцію зору і усунення короткозорості високоякісним лазером. Член «Евіденте» - Україно-голландської благодійної організації лікарів-оптометристів. Доктор Топольницька Олеся Василівна пройшла курси кваліфікації в Польщі і Чехії, 14 років досвіду.

Просто чудовий спеціаліст! Олеся Василівна, оперувала мені сітківку, так як я мала певні проблеми. Все пройшло успішно та на найвищому рівні. Спеціаліст у своїй справі. Щиро вдячна Вам за компетентність та вдало проведену операцію. Рекомендую!
Катенька
Нещодавно, я почала помічати що у мене серйозно погіршився зір. Я звернула до цього лікаря. Вона мене оглянула, обстежила та запропонувала оперативне втручання. Післяопераційний період був короткий, та без ускладнень. Зараз все добре.

• 2009 р. — Тернопільський державний медичний університет ім. І Я. Горбачевського.
  • 2009-2011 рр. — інтернатура за спеціальністю «Офтальмологія» у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького.
  • 2011-2013 рр. — Клінічна ординатура за спеціальністю «офтальмологія», спеціалізація «ретинолога. Лазерні методи лікування ока »в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика і на базі КМКОЛ «Центр мікрохірургії ока».

• 2007 р. — Відділення пластичної хірургії університетської клініки м Прага, Чеська Республіка.
  • 2008 р. — Невідкладні стани (лікарня швидкої допомоги м Щецін, Польща).
  • 2017 р. — Лазерні методи лікування сітківки, офтальмологічне відділення лікарні. Гожув-Великопольський, Польща.
  • 2017 р. — Медичний курс "Лазери в офтальмології», Краків, Польща.
  • 2019 р. — «PODILLYA RETINA 2019», м Вінниця, доповідач.
  • 2020 р. — Aкадеміческая програма європейської школи щодо вдосконалення в офтальмології з практичним курсом: увеїти і лазерні методи лікування (ESASO ACADEMIC PROGRAMME: Uveitis and Laser training).
  • 2020 р. — «Сучасні методи діагностики та лікування захворювань сітківки» з WET-LAB курсу «інтравітреальне і субтеноновой ін'єкції».
  • 2020 р. — Ophthalmic Hub 2020 року, г. Киев, доповідач.

Лікар-офтальмолог, хірург-офтальмолог, ретинолог надає послуги

• консультативно-діагностичний прийом;
  • субтенонові ін'єкції препаратів;
  • лазерне лікування глаукоми;
  • лазерна дісцізія вторинної катаракти;
  • лазерне лікування сітківки;
  • інтравітреальна терапія.

Лікар-офтальмолог, хірург-офтальмолог, ретинолог займається лікуванням захворювань

• вторинна катаракта;
  • вікова макулярна дегенерація;