Сконечних Ольга Вадимівна

Педіатр
Лікар другої категорії
Викликати лікаря додому
Педіатр другий лікарської категорії спеціалізується на спостереженні малюків до одного року і веденні неповнолітніх пацієнтів. Консультує з приводу розвитку немовлят, введення прикорму і грудного вигодовування. Займається вакцинацією, включаючи складання календаря щеплень і індивідуальний підбір вакцин. Приймає часто хворіють маленьких пацієнтів. Діагностує і лікує ГРВІ, дитячі інфекції та недуги дихальної системи.

Нам Ольга Володимирівна дуже подобається, завжди уважна, знаходить підхід до дитини, пояснює причини та слідство, а головне чудовий спеціаліст!
Очень внимательный и заботливый врач. Знает и любит свою работу. Вот таких педиатров нам и не хватает......
С тех пор, как родилась доченька, Ольга Вадимовна – наш самый главный врач. Благодаря её внимательности и профессионализму, у дочки нет особых проблем со здоровьем – всё вовремя замечает врач, назначает адекватное и эффективное лечение. Прививки тоже делаем только у Сконечных. Рекомендуем её всем!
Прекрасный педиатр, внимательный, порядочный, знающий и любящий своё дело.
Наш педиатр! С радостью рекомендую ее другим мамочкам, уж очень хороша она в своем деле
Анна и Глебка
Пришли к ней после врача с поликлиники который поставил не верны диагноз. Ольга Вадимовна выслушала, осмотрела и назначила лечение. Помогло, вылечились. Спасибо! Очень приятная и общительная!

• 2006 - Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця.

• 2013 г. - ТУ по темі "Гігієнічні вимоги до умов перебування дітей у навчально-виховних, оздоровчих закладах".
  • 2013 г. - ПАЦ по темі "Педіатрія" Національна медична академія післядипломної освіти ім. Шупика П.Л ..
  • 2015 г. - Тренінг на тему "Вакцинація: діалог з батьками".
  • 2015 г. - Школа педіатра курс за темою "Як розібратися в лікувальних сумішах, або нагодуйте мене, будь ласка".
  • 2016 г. - Тренінг BLS (basic life support)..
Схожі спеціалісти:
Генетик, Педіатр, дієтолог-нутрігенетік, Експерт з нутрігеноміки та здорового харчування