Силко Тетяна Русланівна

Терапевт, кардіолог
Лікар-терапевт, кардіолог. Доктор проводить консультації терапевта і кардіолога, надає послуги з лікування ішемічної хвороби серця, аритмії, міокардиту, вродженої вади серця, атеросклерозу, кардіоміопатії. У своїй практиці користується різними методами кардіодіагностики, керується принципами "evidence based medicine", які рекомендують європейські та американські медичні спільноти. Лікар Силко Тетяна Русланівна практикує виїзд на будинок до пацієнтів.

Mariii
Не дивлячись на те, що лікар молодий, але з перших її слів зрозуміло що розумний. була на огляді у Тетяни Русланівни, все дуже сподобалося. Лікар оглянула,та відповіла на всі мої запитання. Після курсу лікування почуває себе значно ліпше.
Aлла
Кваліфікований молодий спеціаліст. Одразу помітно що лікар, за часів університету, не на задніх рядах сиділа. Все чітко, та докладно пояснила по моїй проблемі, відповіла на всі запитання. Все дуже сподобалося! Спеціаліста рекомендую!

• 2018-2020 роках — ІПО ім. Богомольця, спеціальність: внутрішні хвороби.

Лікар-терапевт, кардіолог займається лікуванням захворювань

• аритмія серця;
  • артеріальна гіпертензія;
  • атеросклероз;
  • кардіоміопатія;
  • міокардит;
  • вади серця (вроджені та набуті) та інше.