Шульгіна Олена Володимирівна

Педіатр
Лікар вищої категорії
Доктор Шульгіна Олена Володимирівна спеціалізується в педіатрії. Проводить консультативні прийоми, оглядає дітей, виписує рекомендації або призначає лікування. Спостерігає за розвитком дитини з самого народження і до вісімнадцяти років. Складає план проведення вакцинації, здійснює індивідуальний підбір препаратів для щеплень при гіперчутливості організму до алергенів. Займається веденням діток з хронічними недугами і ослабленим імунітетом.

Наталия
Замечательный врач!
10 квітня '17р.
Замечательный врач. Всегда внимательна к ребенку, все доходчиво объясняет и назначает хорошее лечение. Постоянно обращаемся, когда у ребенка проблемы. Рекомендуем.
Лиза
Самый лучший педиатр у которого были. Прекрасный подход к детям.
Лида
Видно, что человек явно на своем месте - и лечит как следует, и дети ее любят
Алина
Елена Владимировна - тот врач, которому мы доверили самое главное в нашей жизни - наших двоих детей. Внимательная, отзывчивая, доктор, добрая, знает свою работу. Очень помогла нам в лечении наших крох, поддержала и настроила на позитивный результат! Дорогие мамочки, если вам нужен хороший педиатр, то вам однозначно к Елене Владимировне!

• 1995 р. — Медичний університет за фахом "Педіатрія";
  • 1997 р. — інтернатура при Обласній дитячій клінічній лікарні м. Донецька;
  • 2013 р. — спеціалізація з сімейної медицини.

• 2015 р. — курс на базі НМАПО ім. Шупика м. Києва підтвердила вищу категорію за спеціальністю "Педіатрія".