Шаталова Наталія Миколаївна

Педіатр, психолог
Лікар Шаталова Наталія Миколаївна психолог, нейропсихолог, гештальт-терапевт, з досвідом роботи більше 10 років. Надає також послуги в області педіатрії. Проводить консультаційний прийом і сеанси психотерапії з дітьми та дорослими, надає допомогу людям з проблемами самотності, страху, тривоги, труднощами у сімейних стосунках, проводить роботу з дітьми із затримкою мовного розвитку, синдромом дефіциту уваги.

Тетяна
Ми дуже вдячні Наталії Миколаївні. Вона допомогла нам вирішити проблеми з дитиною, а також знайти їх причини, а ще допомогла розібратися в стосунках з чоловіком. Ми йшли до неї з бажанням знайти гармонію в сім'ї і у нас це вийшло. Раніше ми не завжди розуміли один одного та дитину, а тепер багато стало ясно. Ще раз спасибі, Наталя Миколаївна!

• 1997 р. — ХГМУ, педіатричний факультет;
  • 2009 р. — ХГУ ім. Каразина, психологічний факультет.

• березень 2019р. — Семінар " Кинезиологические м'ячі і мішки в роботі нейропсихолога".
  • 2017-2018рр. — Учбовий курс "Нейропсихологическая діагностика і корекція в дитячому віці".
  • липень 2018р. — Сертифікат № 13631 "Гештальт-терапія".
  • травень 2017р. — Сертифікат № 12457 "Гештальт терапія з групою".
  • квітень 2017р. — Повчальна програма "Робота з парою".
  • жовтень 2016р. — Практичний семінар "Вплив сімейної системи на терапію".
  • лютий 2010р. — січень 2011 — Повчальна програма " Психологічне консультування від А до Я".
  • квітень 2011р. — Повчальна програма "Робота із залежністю в гештальт підході".
  • листопад 2011р. — Повчальна програма "Робота з дітьми в гештальт підході".

Лікар педіатр, психолог надає послуги

• нейрокорекція;
  • психологічне консультування;
  • гештальт-терапія.

Лікар педіатр, психолог займається лікуванням захворювань

• затримка мовного розвитку;
  • мінімальна мозкова дисфункція;
  • синдром дефіциту уваги і гіперактивності;
  • та ін.