Ролдугіна Анна Олександрівна

Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог займається лікуванням урогенітальних інфекцій, безпліддя, порушень менструального цікла.Проводіт підготовку до планування вагітності. Також займається лікуванням доброякісних пухлинних процесів, гіперпластичних процесів ендометрія. Спеціалізується на дитячої та підліткової гінекології. В роботі застосовує методи ультразвукової діагностики, кольпоскопію.

Вероника
При обследовании у гинеколога, врач заподозрила у меня хламидиоз. Порекомендовала сдать анализ на наличие хламидийной инфекции. Как меня черт дернул пойти к другому доктору, придя на прием к Анне Александровне, она немного посмеявшись сказала, что даже намека нету на такое, назначила лечение и мои симптомы исчезли, оказалось просто воспалительный процесс. Спасибо за качественное лечение!
В связи с переездом я больше не могла ходить к своему гинекологу и пришлось искать нового. По воле случая я попала на прием к Анне Александровне и так и осталась у нее. Я ею очень довольна, она тщательно продумывает схемы лечения и подбирает медикаменты, чтобы не было воздействия на другие заболевания. Я довольна.
Наталия
Была у гинеколога Анны Александровны. Очень довольна работой этого доктора. Серьезно отнеслась к вопросу с которым обратилась. Обследование на 10+. Дала свои рекомендации. Буду обращаться еще. Спасибо!
Пациент
Очень профессиональный, заботливый коллектив, отношение к пациентам очень хорошее. Советую всем знакомым этот медицинский центр, лучшего центра в своей жизни я еще не встретила. Женская консультация у гинеколога Ролдугиной А.А. лучшая! Спасибо!
Marina
Очень хороший врач 10 из 10

• 2006 р. — Київський інститут Української асоціації народної медицини;
  • 2011 р. — Інтернатура на базі Медичного університету ім. О.О. Богомольця;
  • 2016 р. — спеціалізація "Ультразвукова діагностика", Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького;
  • 2019 р. — спеціалізація "Дитяча гінекологія", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

• 2013 р. — курси ультразвукової діагностики в акушерстві — гінекології;
  • 2014 р. — міжнародний форум репродуктивної медицини, Київ;
  • 2015 р. — курси "Кольпоскопія в акушерстві — гінекології";
  • 2015 р. — цикл семінарів "Міжнародний і вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги";
  • 2017 р. — курси "Патологія шийки матки в гінекології";
  • 2017 р. — науково-практична школа-семінар "Вагітність високого ризику", ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології України", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика;
  • 2017 р. — практична конференція "Сучасні підходи в акушерстві та гінекології та їх зв'язок між собою", м. Київ;
  • 2017 р. — конференція "Current problems of women’s health care — from realizing to solution", м. Київ;
  • 2018 р. — практичний курс "Репродуктивна імунологія", Інститут загальної практики сімейної медицини;
  • 2018 р. — конференція "материнськo-плодова медицина", м. Київ;
  • 2018 р. — східноєвропейська зустріч професіоналів, материнськаo-плодова медицина, "Neurosonography incognita. Normal brail development from 8 to 35 week.

Лікар акушер-гінеколог надає послуги

• кольпоскопія;
  • цитологія;
  • мікроскопія;
  • ПАП-тест;
  • УЗД органів малого тазу;
  • установка / вилучення спіралі;
  • консультації з призначення оральних контрацептивів;
  • біопсія;
  • кісти;
  • аменорея;
  • поліпи;
  • цервіцит;
  • лікар також веде і спостерігає вагітних.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог