Рамусь Ірина Василівна

Акушер-гінеколог
Лікар першої категорії
Лікар надає широкий спектр послуг в області акушерства та гінекології. Лікує дисплазію шийки матки, ендометріоз, передменструальний синдром, клімакс і молочницю. Консультує з приводу підбору контрацепції. В роботі використовує сучасні та традиційні методи лікування.

Аліна П.
Комфортний МЦ. У Вас вперше. Прийшла до Вашого центру за своїм лікарем, який тепер працює в Інго. Приємні враження. Достатньо часу для спілкування з лікарем (на опитування, огляд та заповнення документації), а не поспіхом, як це часто буває. Да і позитивні емоції твого лікуючого лікаря щодо свого робочого місця багато означають. Зичу вам успіху та вдячних пацієнтів!
У Вас працює чудовий лікар- Рамусь Ірина Василівна.
Катерина
Дуже чисто, приємний персонал . У дизайні підібрані приємні кольори . Сподобалося електронна картка , скрізь табло. Дуже приємно здивована

• 1989 р. — закінчила Перший МГМУ ім. И.М. Сеченова (First Moscow State Medical University).

• постійно бере участь в тематичних конференціях і конгресах.

• Член ГО "Українській асоціації кольпоскопії і цервикальної патології" (УАКЦП).