Пустоваров Сергій Юрійович

Акушер-гінеколог, гінеколог-ендоскопіст
41 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночої статевої системи. Діагностичні заходи проводить з використанням сучасного обладнання. Лікує запальні захворювання, кандидоз, вагініт, вульвіт, усуває кісти і ерозію. Допомагає у питанні планування вагітності, приймає на облік.

Анастасия
Я рада, что вовремя обратилась к гинекологу-эндоскописту. Пустоваров С.Ю. используя метод гистероскопии, назначил курс лечения цервикального канала. Прохожу лечение. Рекомендую.

• 1983 р. — закінчив Національний медичний університет ім. Богомольця.
  • 1983-1988 рр. — отримав спеціалізацію з акушерства і гінекології на базі лікарні №22 у м. Києві.
  • 1988-1991 рр. — закінчив аспірантуру на базі Національного медичного університету ім. Богомольця, кафедра "Акушерства і гінекології".

• 2001 р. — пройшов спеціалізацію "УЗД в акушерстві та гінекології" на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
  • 2001 р. — курси удосконалення по темі "Кольпоскопічна діагностика і методи лікування патології шийки матки" на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
  • 2008 р. — пройшов спеціалізацію "Актуальні питання ендоскопії в гінекології" (гістероскопія і лапароскопія) на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
Схожі спеціалісти:
Гінеколог, дитячий гінеколог, імунолог