Педорич Олена Миколаївна

Отоларинголог
Лікар першої категорії
Викликати лікаря додому
Доктор Педорич Олена Миколаївна спеціалізується на лікуванні захворювань вуха, горла, носа, мигдалин і бронх. Лікує пошкодження ЛОР-органів, займається видаленням сторонніх предметів, досліджує інфекційні хвороби дихальних шляхів. Проводить планові огляди в профілактичних цілях і з метою лікування захворювань профільних органів, робить промивання пазух носа методом зозуля, видаляє сірчані пробки, займається інгаляційної терапією.

03 квітня '17р.
Ходить на прием с детками очень трудно. Они капризничают и не хотят идти на общение с врачом. Не знаю как у кого, а у меня именно такой малыш. Елена Николаевна нашла подход к моему ребенку. Хорошенько ее осмотрела и назначила лечение. Сейчас ребенок чувствует себя хорошо.
Дарья
Доктор хорошая и грамотная, мне она очень понравилась. Теперь, при необходимости, будем обращаться только к ней.

• 2006-2011 р.- НМУ ім. О. О. Богомольця за спеціальністю «Педіатрія».
  • 2011-2013 р.- КМАПО ім. Шупика інтернатура за спеціальністю «Дитяча отоларингологія».