Щекатуріна Оксана Миколаївна

Сурдолог, Отоларинголог
Лікар вищої категорії
Лікар Щекатуріна Оксана Миколаївна спеціалізується в області отоларингології і сурдології. Звернутися до лікаря можна при отитах первинного і вторинного походження, різних порушеннях слуху та наявності стороннього тіла в вушному проході. Спеціаліст займається підбором слухових апаратів, проводить діагностику (аудіометрію, імпедансометрію).

Хочу порадити лікара Щекатуріну Оксану Миколаївні. Уважно вислухала, не поспішала, порадила що робити, не робила зайвих процедур і маніпуляцій, а навпаки мінімально, але саме те що потрібно у нашому випадку, зверталась з дитиною 3роки.
Висловлюю велику вдячність за кваліфікованій огляд і допомогу Щекатуріній Оксані Миколаївні. Дуже приємна, ввічлива, грамотна, терпелива, уважна, дала мені змогу відчути, що є дійсно люди в білих халатах, які небайдужі до людських недугів і готові прийти на допомогу. Побільше б таких працівників. Також висловлюю подяку всьому персоналу, керівництву. Коли заходиш, тебе зустрічають милі, приємні, ставляться з розумінням і повагою, відчуваєш себе як вдома. Велике спасибі.

• 2002 р. — Сумський державний університет, медичний факультет;
  • 2004 р. — інтернатура з отоларингології на базі ХMAПO.

• Курси підвищення кваліфікації за спеціальністю відповідно до вимог МОЗ України;
  • Постійне підвищення кваліфікації серед провідних сурдологів, аудіологів Європи та Америки;
  • 2017 р. — Спеціалізація «Сурдологія», ХМАПО ім. П. Л. Шупика.