Орлова Олена Олександрівна

Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Спеціаліст Орлова Олена Олександрівна - акушер-гінеколог широкого профілю. Спеціалізується на захворюваннях репродуктивної системи. Проводить ранню діагностику патологій і лікування. Допомагає в питаннях безпліддя, складає індивідуальні схему терапії відповідно до загального стану пацієнта. Перериває вагітність, здійснює чистку. Проводить консультаційні прийоми і ультразвукове дослідження органів малого таза. Спеціалізується на усунення причин безпліддя. Веде вагітність, готує жінок до родової діяльності.

Ангелина
Добрый день))) в целом впечатления положительное)) приветливый персонал )девушки администраторы приятные и вежливые)) была на приеме у Орловой Елены Александровны уже 2 раза...очень приятная и видно,что с душей а не просто за деньги) Надеюсь, что я с помощью ее буду здоровой)) Спасибо)))
Лилия
Была на приеме у врача-гинеколога Орловой Е.А. Не считая стоматолога - это мой самый нелюбимый визит, но сегодняшнее посещение отличается в лучшую сторону от привычного. Во-первых, бросается в глаза свежий современный интерьер и оборудование. Ну а самое важное - отношение и умение разговаривать с пациентом доступным языком. Как подсказывает жизненный опыт "умничают" и сыпят непонятными терминами те, кто не очень-то преуспели в специальности. Так что в следующий спокойно и уверенно пойду к ней на прием, и могу посоветовать этого специалиста своим близким. Как дважды бабушка хочу не могу не отметить заботу о самых маленьких пациентах: даже в вестибюле для деток удобная мебель и игрушки, с умилением наблюдала за игрой двух девчушек- сестричек, которые пришли также как и я немного раньше записи, но не скучали. Еще из "плюсов": кофе, чай и wi-fi (вместо очереди, беготни за бахилами, перчатками, смотровым набором и т.п. - здесь просто зашел к врачу и получаешь квалифицированную консультацию). А из "минусов" - ... ну пока не нашла "минусов", придется еще сходить к другим специалистам, может увижу. Хотя судя по выражениям лиц пациентов, выходящих из кабинетов - это маловероятно. Спасибо большое!!!
Тетяна
Потрапила у клініку за порадою друзів і не пожалкувала у виборі! Атмосфера зовсім не лікарняна:) Прийом проводила Орлова Олена, дуже приємний і кваліфікованиний робітник. Не шкодуйте часу та грошей займіться своїм здоров'ям, а в цьому Вам допоможе Smart Medical Center.

• 2003 р. — Сумський державний університет, лікувальна справа;
  • 2005 р. — Сумський державний університет, акушерство та гінекологія;
  • 2017 р. — Національна академія державного управління при Президентові України, державне управління в сфері охорони здоров'я.

• 2005 р. — курси стажування з кольпоскопії на базі Сумського обласного клінічного онкологічного диспансеру;
  • 2007 р. — курси тематичного удосконалення «Сучасні проблеми в акушерстві та гінекології» на базі Медичного інституту Сумського державного університету;
  • 2007 р. — курси тематичного удосконалення «МКБ — Х» на базі НМАПО імені П. Л. Шупика;
  • 2008 р. — курси спеціалізації з спеціальності «Організація та управління охороною здоров'я» на базі Донецького національного медичного університету імені М. Горького;
  • 2010 р. — курси тематичного удосконалення "УЗ-ехоскопія в акушерстві і гінекології" на базі НМАПО імені П. Л. Шупика;
  • 2010 р. — курси тематичного удосконалення "Допоміжні репродуктивні технології в лікування безпліддя" на базі НМАПО імені П. Л. Шупика.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, консультант з лактації