Ниципорович Алла Петровна

Психолог
Ірина Володимирівна надає консультаційно-діагностичні послуги терапевта і сімейного лікаря, проводить лікувально-профілактичні процедури гострих респіраторних вірусних інфекцій, грипу, захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів і шлунково-кишкового тракту, займається медоглядом і видачею лікарняних листів.

Поліна
Неципорович Алла Петрівна -я б сказала , може зазирнути тобі в самісіньку душу, віднайти там зламані деталі і відновити їх.У себе на прийомі вона застововує цікаві методи психоагалізу.Проводить багато тестів.Загалом вона не вимушено робит так , що людина сама розкривається і розуміє в чому її проблемма.
Богдан
Висококласний лікар Алла Петрівна Неципорович , чудово розбирається в проблемах психологічного характеру.Завжди уважно вислухає,зрозуміє ,що тебе турбує,в чому причина такого стану, та обов'язеово знайде рішення як допомогти.Інколи одного її доброго слова вже досить, щоб твій настрій покращився і ти по іншому почав дивитися на проблемму.

Схожі спеціалісти:
Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, Гірудотерапевт, Гомеопат, Медичний психолог
Психотерапевт, Сімейний психолог