Мовчан Оксана Михайлівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар Мовчан Оксана Михайлівна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Здійснює спостереження за вагітними та породіллями, лікування захворювань жіночих статевих органів і ведення диспансерного обліку. Проводить УЗД малого таза, УЗД для вагітних і розшифровку результатів досліджень. Виконує сучасні діагностичні та лікувальні маніпуляції: кольпоскопію, електро- і радіохвильової коагуляції, конизацию шийки матки, гістероскопічні, лапароскопічні операції.

Очень понравилась.Рекомендую
Ира
Оксана Михайловна мой неизменный помощник в поддержке женского здоровья. При малейшем профильном симптоме, я тут же иду к ней. Она замечательный специалист, и хороший человек.
Полина
09 квітня '17р.
Была угроза выкидыша на ранних сроках беременности, потому необходимо было диспансерное наблюдение. Моим лечащим доктором была Оксана Михайловна. Она хороший человек и профессиональный доктор, следуя ее рекомендациям, угроза миновала. Спасибо Вам большое!
21.04.2017
30 листопада '-1р.
У Мовчан Оксаны Михайловны я наблюдалась, когда была беременна. Она компетентная, внимательная, хорошо разбирается в гинекологии. Также она делала мне ультразвуковую диагностику во время беременности. Претензий к этому врачу у меня никаких нет.
28.04.2017
30 листопада '-1р.
Когда результаты гистологии подтвердили у меня присутствие дисплазии шейки матки, то я сразу решила кардинально избавиться от проблемы, не теряя времени на терапевтическое лечение. Оксана Михайловна предложила мне сделать конизацию шейки матки. Процедура действительно эффективная. Реабилитационный период закончился. Теперь моему здоровью ничего не угрожает.

• 2007 р. — Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова;
  • 2012 р. — Івано-Франківський національний медичний університет, медичний факультет, лікувальна справа;
  • 2015 р. – спеціалізація «Акушерство та гінекологія» на базі післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету;
  • 2015 р. — клінічна ординатура в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

• 2015 р. — Курси підвищення кваліфікації ТУ «Кольпоскопія в гінекології» в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;
  • 2015 р. — Курси підвищення кваліфікації ТУ «УЗД в гінекології» в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог