Миколаец Ирина Викторовна

Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Гинеколог-эндокринолог, УЗИ-специалист
Врач высшей категории
Доктор Миколаец Ирина Викторовна занимается ультразвуковой диагностикой органов малого таза, проводит прием и осмотр пациентов, консультирует по вопросам репродуктологии, акушерства и гинекологии. Назначает терапию при климаксе, дисфункции яичников, предменструальном синдроме. Имеет первую квалификационную категорию.

Обратилась с проблемой сбоя цикла, думала, что беременна. Доктор отнесся с пониманием, назначила мне анализы. Спасибо за помощь.
В мене тільки позитивні враження від послуг цього лікаря. Вона молодець)

• Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа», м. Київ.

• 2011 р. — XII Міжнародний конгрес акушерів-гінекологів України «Охорона репродуктивного здоров'я. Профілактика материнської та перинатальної захворюваності та смертності", м. Одеса.
  • 2012 р.- VI Міжнародний конгрес з репродуктивної медицини, м. Москва (Росія).
  • 2012 р.- Науково-практична конференція "Просунутий курс з репродуктології", м. Київ.
  • 2012 р.- Міжнародний симпозіум з питань репродуктивної медицини «Від науки до практики», м. Київ.
  • 2012 р.- Семінар «Допоміжні репродуктивні технології для лікарів супутніх клінік", м. Київ.
  • 2012 р.- Міжнародна науково-практична конференція «Медицина плода», м. Київ.
  • 2013 р.- Прекурс з репродуктології в рамках Міжнародного симпозіуму з питань репродуктивної медицини "Теорія та практика репродукції людини", м. Львів.
  • 2014 р. — Щорічний Міжнародний форум репродуктивної медицини, м. Київ.

• Член Української асоціації репродуктивної медицини.